Оплата / Доставка

Способи оплати.

Оплата здійснюється виключно у національній валюті

Ви можете оплатити замовлення наступними способами:

Готівкова оплата. 

При отриманні товару в виставковому залі за адресою м. Львів вул. Любінська, 170. Покупцю видається товарний або касовий чек і при необхідності виписується податкова накладна. 

Післяплата при доставці замовлення транспортною компанією Нова Пошта (покупець сплачує за послуги Нової Пошти по зворотній доставці). 

Безготівкова оплата. 

Рахунок – фактура.

Після оформлення замовлення та підтвердження наявності товару, менеджер факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок - фактуру , який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. 

 

ТзОВ “Ваги АКСІС Україна” є платником ПДВ на загальних підставах. Для юридичних осіб, пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром. 

Реквізити для безготівкової оплати: 

МФО 325213 П/р 26005000014902 в ПАТ "ВіЕс Банк" м.Львів 

Отримувач ТзОВ “Ваги АКСІС Україна” ЄДРПОУ 31588854 

На картку ПриватБанку

Для фізичних та юридичних осіб можлива оплата на картковий рахунок в ПриватБанку , через систему Приват24 або касу будь-якого відділення ПриватБанку. 

Реквізити на оплату Ви отримаєте після оформлення замовлення на Ваш e - mail або контактний телефон. Час проходження платежу - близько 10 хвилин. Реквізити для оплати на картку ПриватБанку надаються покупцю після оформлення замовлення. 

Безготівкова оплата з платіжної/кредитної банківської карти. 

Можлива оплата з платіжної / кредитної банківської карти через платіжний термінал в виставковому залі за адресою м. Львів вул. Любінська, 170

Експорт продукції. 

ТзОВ “Ваги АКСІС Україна” здійснює експортні операції із продажу продукції за кордони України. Для закордонних покупців надаються послуги з митного оформлення товару та підготовки повного комплекту необхідних документів (інвойси,сертифікат походження СТ-1, …), оплата здійснюється на валютний розрахунковий рахунок. 

Способи Доставки. 

Самовивіз. 

З виставкового залу м. Львів, вул. Любінська, 170, після узгодження готовності замовлення з менеджером. 

Доставка по Україні. 

Доставка по Україні здійснюється з допомогою транспортних компаній Нова Пошта, САТ, Делівері, Міст Експрес, Нічний Експрес, Автолюкс, Інтайм або інших на вибір покупця. 

Доставка на склад транспортної компанії:

- Замовлення із категорій: вагові комплектуючі, ваги товарні, магазинні, технічні, лабораторні, чекодрукуючі, силоміри, банківське і торгове обладнання, професійний посуд, доставляються на склад обраної транспортної компанії.

 

- Замовлення із категорій: ваги низькопрофільні, наїздні, палетні, рейкові, ваги для зважування худоби, ваги-візок гідравлічний з габаритними розмірами однієї з сторін до 1500мм, на склад компанії Делівері.

 

- Доставка через інші транспортні компанії (за умови що така можливість існує), здійснюється після погодження із покупцем вартості доставки. 

- Замовлення із категорій: автомобільні ваги, холодильне та технологічне обладнання і стелажі здійснюється за окремою домовленістю з покупцем.

 

Доставка “до дверей” покупця: 

- Доставка замовлень даним способом здійснюються після погодження із покупцем вартості доставки. 

Терміни доставки. 

Відвантаження товарів відмічених “НА СКЛАДІ” при оформленні заявки до 12.00 здійснюється в той самий день, після 13.00 – на наступний день. Терміни відвантаження решти товарів узгоджуються з менеджерами компанії. 

 

ВАЖЛИВО!!! 

Після доставки на склад транспортної компанії/до дверей покупця, товар може бути виданий тільки особі, зазначеній у бланку замовлення. При цьому необхідно пред'явити документ, що засвідчує особу. 

Ми завжди страхуємо товар, який передаємо транспортним компаніям. Під час транспортування відповідальність за збереження несе транспортна компанія. Тому ми НАПОЛЕГЛИВО рекомендуємо покупцю уважно оглядати товар при отриманні . В випадку виявлення зовнішніх або внутрішніх пошкоджень товару НЕ ПРИЙМАЙТЕ товар і не платіть за нього(за умови післяплати), а складайте акт відмови, вказуючи на пошкодження. 

ЯКЩО ВИ ЗАБЕРЕТЕ ПОШКОДЖЕНИЙ ТОВАР, МИ НЕ ЗМОЖЕМО ПРИЙНЯТИ ТОВАР НАЗАД ЧИ ЗАМІНИТИ ЙОГО !!!

Авто весы Большегрузные весы Где купить кассовый аппарат? Веса для животных