Cтатус офіційного дистріб'ютора продукції компанії Sensocar

Ярослав Тикайло 18 вересень 2019

З радістю повідомляємо що "Ваги АКСІС Україна" набула статусу офіційного дистріб'ютора та інтегратора продукції компанії Sensocar (тензодатчики, аксесуари та вагові індикатори).

Читать далее →

Вітаємо з Днем Прапора України 2019

Ярослав Тикайло 23 серпень 2019

Прапор нашої країни несе в собі її історію. Настільки багато всього у двох кольорових смугах. Це і вірність, і мужність наших громадян. Їх відвертість та чесність. Готовність до самопожертви та віра в нашу державу. З Днем Прапора України!Читать далее →

Сертифікат ISO 9001: 2015

Ярослав Тикайло 18 березень 2019

Ми пишаємося отриманим сертифікатом ISO 9001: 2015. Ваги АКСІС Україна зробила наступний позитивний крок у процесах змін і вдосконалення виробництва.

Читать далее →

Переваги тензометрического обладнання KELI SENSING

Ярослав Тикайло 13 березень 2019

Тензометричне обладнання виробництва компанії KELI SENSING експлуатується на ринку України більше 10 років. Тензометричні датчики поставляються в Україну, так само, як і в Європу в експортному виконанні (ОАР),їх неможливо купити в Китаї на внутрішньому ринку. В чому ж переваги тензометричних датчиків KELI?

  1. Датчики пройшли сертифікацію в Україні по гармонізованого з європейським стандартом OIML R60 2010. 
  2. Тензодатчики виготовляються з нержавіючої сталі марки 17-4РН і легованої сталі 40CrNiMoA. Сталь, яка використовується для виробництва тензодатчиков, має мінімальну кількість домішок S (сірка) і P (фосфору). Цей показник відносить дану сталь до розряду високоякісних. Устаткування виготовляється із застосуванням технології лазерного зварювання, що забезпечує високу герметичність і не втрачає свою працездатність навіть при зануренні у воду.
  3. Лінійка продуктів якості (ОАР) проходить додатковий контроль якості на етапі виробництва. Особливість цієї лінійки - застосування тензометрического кабелю в поліуретанової ізоляції яскраво-оранжевого кольору. Кабель має жаро- і морозо- стійкими якостями, він менш чутливий до температурних перепадів, ізоляція кабелю не тріскається і має кращу еластичність. У матеріалі ізоляції застосовуються такі домішки, які не дають можливість гризунам пошкодити його. Устаткування під маркою (ОАР) може експлуатуватися навіть в самих екстремальних кліматичних умовах! 
  4. Тензодатчики, які застосовуються для автомобільних і залізничних ваг, мають конструктивні переваги, а також володіють ступенем пило-та волого захисту IP68 і IP69K. У переважній більшості на території України для авто- і жд- ваг використовуються тензодатчики моделі ZSFY та QS виробництва компанії KELI SENSING. 

Бажаємо Вам приємної та довготермінової експлуатації. 

Читать далее →

Спеціальна пропозиція перед початком сезону на ваги автомобільні.

Ярослав Тикайло 25 січень 2019

Спеціальна пропозиція перед початком сезону. Вага автомобільна безфундамента колійного типу АКСІС-30-6 "ФЕРМЕР" за 148000грн. та  АКСІС-30-7 "ФЕРМЕР" за 172000грн. Тільки до 30.04.2019р!.

Читать далее →

Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи для ваг типу BDU

Ярослав Тикайло 09 серпень 2018

З приємністю повідомляємо, що ваги серії BDU отримали позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи і допущені у використання у різних галузях промисловості та сільського господарства та медичних закладах.

Читать далее →

НОВИНКА!!! Вага в касовий бокс виробництва заводу вагового обладнання Ваги Аксіс Україна

Ярослав Тикайло 25 червень 2018

НОВИНКА!!! Вага в касовий бокс виробництва заводу вагового обладнання Ваги Аксіс Україна. Спеціально сконструйована вага для монтажу в касові бокси. Легкість монтажу, відсутність пластмасових деталей в корпусі платформи ваги та спеціальні обмежувачі навантаження забезпечують тривалу інтенсивну експлуатацію.Розмір платформи 250x350мм. Витривала, функціональна, інтегрована до касового бокса та комп'ютера (RS232C) фасовочна вага платформа якої виготовлена з міцної харчової нержавіючої сталі робить її надзвичайно потрібною для супермаркетів самообслуговування різних видів та розмірів.

Вага складається: з корпуса (з елементами захисту від перенавантаження), приймальної платформи (полірована нержавійка), кронштейна , 4 ніжок, одного високоякісного тензометричного датчика сили та вагопроцесора АКСІС-02 з вбудованим акумулятором. Режими: тарування по всьому діапазону, автонуля, перемикання одиниць виміру кг / фунт; Функція зважування тварин; Вихід RS-232C (базово). Автономне живлення.

Читать далее →

Новинка! Нова лінія автомобільних ваг

Ярослав Тикайло 25 червень 2018

Новинка! Нова лінія автомобільних ваг АКСІС 60-18 КБ за 247000 грн. з ПДВ

Читать далее →

Сертифікат перевірки типу "Ваги для статичного зважування электронні BDU.."

Ярослав Тикайло 25 червень 2018

Ваги Аксіс Україна отримала сертифікат перевірки типу "Ваги для статичного зважування электронні BDU" міжнародного зразка.


Читать далее →

Новинка!!! Вага на вилковий навантажувач.

Ярослав Тикайло 15 червень 2018

Вага на вилковий навантажувач серії 4BDU…ВН використовується для оперативного зважування вантажу розташованого на вилах гідравлічного навантажувача. Електронна вага для вилкового навантажувач легко та швидко монтується та дозволяє проводити зважування в процесі обробки вантажу, за рахунок чого досягається економія робочого часу та зростає ефективність навантажувача (виключається необхідність зважувати вантаж на стаціонарних вагах). При бажанні її можна швидко перенести та встановити на інший навантажувач.

Зв'язок між ваговимірювальним модулем АКСІС-01-F і контролером здійснюється по радіоканалу (бездротова передача 2,4 Г ), що підвищує надійність роботи обладнання і дозволяє встановити контролер в зручному для оператора місці кабіни навантажувача. Час безперервної роботи від автономного живлення - 20год (опціонально може бути збільшений до 200 год.). Ціна вказана за доопрацювання.

Читать далее →