Ваги АКСІС Україна

Ваги АКСІС Україна працює у звичайномуному режимі!. Запрошуємо до нашого виставкового залу. Графік роботи: Понеділок - П'ятниця: з 8:30 до 17:30; Субота: з 9:00 до14:00. Будем раді вас бачити!

Завод вагового обладнання "Ваги АКСІС Україна" запустив у серійне виробництво нову вагу для зважування людей на інвалідних візках 4BDU300-Medical. Вага для зважування людей на інвалідних каталках (візках) серії BDU розроблена спеціально для зручного вимірювання ваги пацієнтів в медичних закладах. Легкість та простота користування, поручні для комфортного заїзду, рифлена поверхня, витривалість, автономне живлення, обмежувачі з'їзду забезпечують тривалу інтенсивну експлуатацію. Вага для зважування людей на інвалідних візках є практичним та зваженим рішенням для медичних закладів (лікарень, реабілітаційних та діагностичних центрів, ...), санаторіїв, можуть використовуватись у будинках престарілих .... Поставляються з повіркою та гарантією 18 місяців. - атономне живлення, 4 (чотири) тензодатчики з класом захисту IP66, вагопроцесор АКСІС-02 (висота цифр 15мм, LED,IP54 ).

Беремо участь у програмі президента України "Велике будівництво". Працюємо в день та  вночі. Автомобільні ваги .

Новинка! Ваги візок медична BDU150B-Medikal виробництва заводу вагового обладнання "Ваги АКСІС Україна".

Новинка! Антикорозійні рокли з вагами виробництва заводу вагового обладнання "Ваги АКСІС Україна".

Щорічний обмін досвідом по системі управління якістю. "AXIS" Польща.

З радістю повідомляємо що "Ваги АКСІС Україна" набула статусу офіційного дистріб'ютора та інтегратора продукції компанії Sensocar (тензодатчики, аксесуари та вагові індикатори).

Ми пишаємося отриманим сертифікатом ISO 9001: 2015. Ваги АКСІС Україна зробила наступний позитивний крок у процесах змін і вдосконалення виробництва.

Тензометричне обладнання виробництва компанії KELI SENSING експлуатується на ринку України більше 10 років. Тензометричні датчики поставляються в Україну, так само, як і в Європу в експортному виконанні (ОАР),їх неможливо купити в Китаї на внутрішньому ринку. В чому ж переваги тензометричних датчиків KELI? Датчики пройшли сертифікацію в Україні по гармонізованого з європейським стандартом OIML R60 2010.  Тензодатчики виготовляються з нержавіючої сталі марки 17-4РН і легованої сталі 40CrNiMoA. Сталь, яка використовується для виробництва тензодатчиков, має мінімальну кількість домішок S (сірка) і P (фосфору). Цей показник відносить дану сталь до розряду високоякісних. Устаткування виготовляється із застосуванням технології лазерного зварювання, що забезпечує високу герметичність і не втрачає свою працездатність навіть при зануренні у воду. Лінійка продуктів якості (ОАР) проходить додатковий контроль якості на етапі виробництва. Особливість цієї лінійки - застосування тензометрического кабелю в поліуретанової ізоляції яскраво-оранжевого кольору. Кабель має жаро- і морозо- стійкими якостями, він менш чутливий до температурних перепадів, ізоляція кабелю не тріскається і має кращу еластичність. У матеріалі ізоляції застосовуються такі домішки, які не дають можливість гризунам пошкодити його. Устаткування під маркою (ОАР) може експлуатуватися навіть в самих екстремальних кліматичних умовах!  Тензодатчики, які застосовуються для автомобільних і залізничних ваг, мають конструктивні переваги, а також володіють ступенем пило-та волого захисту IP68 і IP69K. У переважній більшості на території України для авто- і жд- ваг використовуються тензодатчики моделі ZSFY та QS виробництва компанії KELI SENSING.  Бажаємо Вам приємної та довготермінової експлуатації. 

З приємністю повідомляємо, що ваги серії BDU отримали позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи і допущені у використання у різних галузях промисловості та сільського господарства та медичних закладах.