Ваги АКСІС Україна

Святкуємо день вишиванки!

Cертифікат офіційного дистріб'ютора продукції компанії Sensocar 2023.
Cертифікат "Ваги АКСІС Україна"  офіційного дистріб'ютора та інтегратора продукції компанії Sensocar 2023 (тензодатчики, аксесуари та вагові індикатори).

Новинка! Вага кранова на вилковий навантажувач BDU…ВН
Вага кранова на вилковий навантажувач серії BDU...BH - це практичне рішення для тих має в наявності вилковий навантажувач електричний, газовий, дизельний...., хто цінує час, швидкість та легкість виконання операцій пов'язаних зі зважуванням та переміщенням. Оптимально підходить для експлуатації в логістичних центрах, супермаркетах, складах і на підприємствах. З його допомогою можна знімати вантажі з кузова автотранспорту, зважувати та незнімаючи вантаж перевозити до місця складування, укладати один на одного або розміщати на стелажних полках. Зв'язок між ваговимірювальним модулем і контролером здійснюється по радіоканалу, що підвищує надійність роботи обладнання і дозволяє встановити контролер в зручному для оператора місці кабіни навантажувача.

Ми впроваджуємо нові технології та удосконалюємо існуючі!
У 2022 році ,попри складні часи, наша компанія не зменшує обертів і допомагає ЗСУ. Ми впроваджуємо нові технології та удосконалюємо існуючі. Дякуємо нашим партнерам за довіру та співпрацю

Новинка! Столик пеленальний медичний з вагою
Столик пеленальний медичний з вагою серії BDU - призначений для використання в кабінетах лікарів-педіатрів, в дитячих боксах, післяпологових відділеннях, холах та інших приміщеннях, де необхідно проводити зважування немовлят та процедури під час оглядів та сповивань новонародженого. Розмір столу підібраний таким чином, щоб можна було максимально зручно проводити різні процедури: огляд дитини, зважування з функцією тарування, сповивання, гігієнічні процедури різного характеру, контроль ваги немовляти до і після годівлі...

Зміна робочого графіку!
Шановні клієнти! У звязку з переходом на зимовий час ми змінили графік роботи фірми: з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 17:30, без перерви на обід. 

Графік работи в святкові дні
Шановні клієнти, зверніть увагу як ми працюємо у святкові дні: 23 серпня - скорочений робочий день з 9:00 - 17:00 24 серпня - вихідний день Бажаємо веселих свят і міцного здоров'я!

З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!
День Державного прапора та день Незалежності України - це не просто дати. Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це Дні, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами. З нагоди свят щиро бажаємо вам стабільності, миру та успіхів. Віримо, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави. Все буде Україна!!!

З Днем Конституції України!
Дорогі Українці! Сьогодні велике державне свято - День Конституції України. Конституція - це основний закон держави, який проголошує її незалежність і свободу. Нехай у кожного українця буде маса приводів для гордості за рідну країну. Ми переможемо! Все буде Україна!

Зміни у графіку роботи!
Шановні партнери та клієнти! Для вашої зручності з 9 травня 2022 року ми переходимо на наступний графік роботи:  пн-пт : 9:00 - 18:00 сб-нд : вихідні Все буде Україна!