Сертифікат ISO 9001: 2015

Ярослав Тикайло 18 березень 2019

Ми пишаємося отриманим сертифікатом ISO 9001: 2015. Ваги АКСІС Україна зробила наступний позитивний крок у процесах змін і вдосконалення виробництва.

Читать далее →

Переваги тензометрического обладнання KELI SENSING

Ярослав Тикайло 13 березень 2019

Тензометричне обладнання виробництва компанії KELI SENSING експлуатується на ринку України більше 10 років. Тензометричні датчики поставляються в Україну, так само, як і в Європу в експортному виконанні (ОАР),їх неможливо купити в Китаї на внутрішньому ринку. В чому ж переваги тензометричних датчиків KELI?

  1. Датчики пройшли сертифікацію в Україні по гармонізованого з європейським стандартом OIML R60 2010. 
  2. Тензодатчики виготовляються з нержавіючої сталі марки 17-4РН і легованої сталі 40CrNiMoA. Сталь, яка використовується для виробництва тензодатчиков, має мінімальну кількість домішок S (сірка) і P (фосфору). Цей показник відносить дану сталь до розряду високоякісних. Устаткування виготовляється із застосуванням технології лазерного зварювання, що забезпечує високу герметичність і не втрачає свою працездатність навіть при зануренні у воду.
  3. Лінійка продуктів якості (ОАР) проходить додатковий контроль якості на етапі виробництва. Особливість цієї лінійки - застосування тензометрического кабелю в поліуретанової ізоляції яскраво-оранжевого кольору. Кабель має жаро- і морозо- стійкими якостями, він менш чутливий до температурних перепадів, ізоляція кабелю не тріскається і має кращу еластичність. У матеріалі ізоляції застосовуються такі домішки, які не дають можливість гризунам пошкодити його. Устаткування під маркою (ОАР) може експлуатуватися навіть в самих екстремальних кліматичних умовах! 
  4. Тензодатчики, які застосовуються для автомобільних і залізничних ваг, мають конструктивні переваги, а також володіють ступенем пило-та волого захисту IP68 і IP69K. У переважній більшості на території України для авто- і жд- ваг використовуються тензодатчики моделі ZSFY та QS виробництва компанії KELI SENSING. 

Бажаємо Вам приємної та довготермінової експлуатації. 

Читать далее →

Спеціальна пропозиція перед початком сезону на ваги автомобільні.

Ярослав Тикайло 25 січень 2019

Спеціальна пропозиція перед початком сезону. Вага автомобільна безфундамента колійного типу АКСІС-30-6 "ФЕРМЕР" за 148000грн. та  АКСІС-30-7 "ФЕРМЕР" за 172000грн. Тільки до 30.04.2019р!.

Читать далее →

Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи для ваг типу BDU

Ярослав Тикайло 09 серпень 2018

З приємністю повідомляємо, що ваги серії BDU отримали позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи і допущені у використання у різних галузях промисловості та сільського господарства та медичних закладах.

Читать далее →

НОВИНКА!!! Вага в касовий бокс виробництва заводу вагового обладнання Ваги Аксіс Україна

Ярослав Тикайло 25 червень 2018

НОВИНКА!!! Вага в касовий бокс виробництва заводу вагового обладнання Ваги Аксіс Україна. Спеціально сконструйована вага для монтажу в касові бокси. Легкість монтажу, відсутність пластмасових деталей в корпусі платформи ваги та спеціальні обмежувачі навантаження забезпечують тривалу інтенсивну експлуатацію.Розмір платформи 250x350мм. Витривала, функціональна, інтегрована до касового бокса та комп'ютера (RS232C) фасовочна вага платформа якої виготовлена з міцної харчової нержавіючої сталі робить її надзвичайно потрібною для супермаркетів самообслуговування різних видів та розмірів.

Вага складається: з корпуса (з елементами захисту від перенавантаження), приймальної платформи (полірована нержавійка), кронштейна , 4 ніжок, одного високоякісного тензометричного датчика сили та вагопроцесора АКСІС-02 з вбудованим акумулятором. Режими: тарування по всьому діапазону, автонуля, перемикання одиниць виміру кг / фунт; Функція зважування тварин; Вихід RS-232C (базово). Автономне живлення.

Читать далее →

Новинка! Нова лінія автомобільних ваг

Ярослав Тикайло 25 червень 2018

Новинка! Нова лінія автомобільних ваг АКСІС 60-18 КБ за 247000 грн. з ПДВ

Читать далее →

Сертифікат перевірки типу "Ваги для статичного зважування электронні BDU.."

Ярослав Тикайло 25 червень 2018

Ваги Аксіс Україна отримала сертифікат перевірки типу "Ваги для статичного зважування электронні BDU" міжнародного зразка.


Читать далее →

Новинка!!! Вага на вилковий навантажувач.

Ярослав Тикайло 15 червень 2018

Вага на вилковий навантажувач серії 4BDU…ВН використовується для оперативного зважування вантажу розташованого на вилах гідравлічного навантажувача. Електронна вага для вилкового навантажувач легко та швидко монтується та дозволяє проводити зважування в процесі обробки вантажу, за рахунок чого досягається економія робочого часу та зростає ефективність навантажувача (виключається необхідність зважувати вантаж на стаціонарних вагах). При бажанні її можна швидко перенести та встановити на інший навантажувач.

Зв'язок між ваговимірювальним модулем АКСІС-01-F і контролером здійснюється по радіоканалу (бездротова передача 2,4 Г ), що підвищує надійність роботи обладнання і дозволяє встановити контролер в зручному для оператора місці кабіни навантажувача. Час безперервної роботи від автономного живлення - 20год (опціонально може бути збільшений до 200 год.). Ціна вказана за доопрацювання.

Читать далее →

Механічні промислові ваги

Ярослав Тикайло 17 вересень 2017

Ваги механічні промислові

Саме поняття промислових ваг включає в себе широкий спектр вагового обладнання. Воно використовується в різних галузях - промисловість, сільське господарство, транспортні та торговельні організації. Сучасні ваги механічні промислові завдяки своїй простоті і надійності зарекомендували себе як надійні прилади.

Критерії вибору промислових ваг

Існує два види обладнання ваг - електронні та механічні. Що стосується другого варіанту, то він надійний, але не так функціональний. Так само у такого типу терезів не висока точність зважування, що в деяких сферах діяльності не прийнятно. Ваги промислові механічні повільно, але впевнено відходять на другий план на користь електронних.

Електронні прилади в свою чергу здатні виконувати різні функції в абсолютно різних сферах виробництва. Ваги володіють високою точністю вимірювань і багатофункціональністю. Сьогодні купити ваги промислові є можливість в нашому інтернет магазині.

Найпопулярніші промислові ваги - це електронні ваги з платформою. Такий вид приладу забезпечує максимальний комфорт при використанні і високу точність при вимірі. Але варто зауважити, що ваги підлогові промислові механічні досі використовуються в рідкісних випадках.

Продукція з платформою може бути з одним і двома датчиками. Все залежить від максимально допустимої ваги вимірювального пристрою. Для того, що б зважувати великовагові вантажі, слід використовувати ваги з двома парами датчиків. В іншому випадку точність вимірювань буде порушена. Ви запитаєте - де продаються ваги такого типу - відповідь проста, в нашому магазині за найвигіднішими цінами.

Істотно розрізняє платформні вимірювальні прилади ступінь захисту від навколишнього середовища. Тобто від пилу, бруду, вологи, бризок і інших агресивних середовищ. Ваги в своїй більшості виготовляються з конструкційної сталі або з нержавіючої сталі. Завдяки застосуванням високих технологій вимірювальних приладів ступінь захисту датчиків від атмосферних явищ максимальна.

Що б отримати більш детальну інформацію про товар, ви можете звертатися до наших менеджерів за телефонами вказаними на сайті. Вони зможуть відповісти на всі ваші запитання і допоможуть зробити правильний вибір.

Читать далее →

Автоматизація звітності

Ярослав Тикайло 17 вересень 2017

Автоматизація обліку в торгівлі

У широкому сенсі цього слова, автоматизація як процес це перепис всього майна рухомого і немає. Після чого все це заноситься до єдиного реєстру в базі даних. Згодом це позитивно впливає на бізнес процедури підприємства або магазину. Такий аспект, як автоматизація обліку в торгівлі збільшує прибуток підприємства в рази. Також кадровий облік дозволяє виконувати всю роботи в рази швидше.

Автоматизація обліку підприємства та магазину

Автоматизований облік складається з таких сфер:

Застосування облікової системи та збереження всієї інформації в базі даних.
Логістика складу - перерахунок і маркування кожної одиниці товару.
Підрахунок робочого часу.
Процес автоматичного управління досягає свого максимуму в використанні. Але є підприємства, які ведуть свою діяльність на папері або в кращому випадку за допомогою Акцесс або Ексель. Насправді, вартість автоматизації магазину не висока, просто не в усі частини держави ця інформація дійшла.

Мінуси старіших способів обліку в тому, що вони не здатні працювати з великим об'ємом інформації. Також головний недолік - це загальний доступ до файлів без права заблокувати вхід. Ці всі фактори сходяться до того, що настав час автоматизації виробництв і магазинів. Автоматизація обліку на підприємстві дозволить структурувати всі документи і продукцію і спростити роботу персоналу.

Не менш важливо оптимізувати всі в складських приміщеннях магазину або підприємства. У купі накидати товару дуже непросто знайти потрібну деталь або товар. Звідси підуть несприятливі наслідки - пересортиця, відпустка не того товару, псування товару і.т.д. Через такого безладу на складі збільшується час відвантаження і її якість. Також зі складу можуть відвантажуватися оптові партії. Оптимізація оптової торгівлі - це вкрай важливий процес.

Останнім часом велику актуальність набирає питання обліку часу робітників. Кожному господарю необхідно знати, що саме робить його співробітник в цю хвилину. Існують спеціальні програми, які контролюють кожну дію співробітника. Тобто, це своєрідна автоматизація звітності. Для отримання більш детальної інформації, звертайтеся на телефони гарячої лінії.

Читать далее →