РРО: Аналіз змін

Ярослав Тикайло 07 листопад 2019
Читать далее →

Cемінар – нарада з питань охорони праці.

Ярослав Тикайло 18 жовтень 2019

Семінар – нарада з питань охорони праці відбувся в офісному центрі ТзОВ «Ваги АКСІС Україна»

Читать далее →

Акція!!! Автономне живлення безкоштовно.

Ярослав Тикайло 24 вересень 2019

Акція!!! На електронні ваги серії Бюджет: товарні, палетні, наїздні, рейкові, монорейкові -  автономне живлення безкоштовно.

Читать далее →

Cтатус офіційного дистріб'ютора продукції компанії Sensocar

Ярослав Тикайло 18 вересень 2019

З радістю повідомляємо що "Ваги АКСІС Україна" набула статусу офіційного дистріб'ютора та інтегратора продукції компанії Sensocar (тензодатчики, аксесуари та вагові індикатори).

Читать далее →

Вітаємо з Днем Прапора України 2019

Ярослав Тикайло 23 серпень 2019

Прапор нашої країни несе в собі її історію. Настільки багато всього у двох кольорових смугах. Це і вірність, і мужність наших громадян. Їх відвертість та чесність. Готовність до самопожертви та віра в нашу державу. З Днем Прапора України!Читать далее →

Сертифікат ISO 9001: 2015

Ярослав Тикайло 18 березень 2019

Ми пишаємося отриманим сертифікатом ISO 9001: 2015. Ваги АКСІС Україна зробила наступний позитивний крок у процесах змін і вдосконалення виробництва.

Читать далее →

Переваги тензометрического обладнання KELI SENSING

Ярослав Тикайло 13 березень 2019

Тензометричне обладнання виробництва компанії KELI SENSING експлуатується на ринку України більше 10 років. Тензометричні датчики поставляються в Україну, так само, як і в Європу в експортному виконанні (ОАР),їх неможливо купити в Китаї на внутрішньому ринку. В чому ж переваги тензометричних датчиків KELI?

  1. Датчики пройшли сертифікацію в Україні по гармонізованого з європейським стандартом OIML R60 2010. 
  2. Тензодатчики виготовляються з нержавіючої сталі марки 17-4РН і легованої сталі 40CrNiMoA. Сталь, яка використовується для виробництва тензодатчиков, має мінімальну кількість домішок S (сірка) і P (фосфору). Цей показник відносить дану сталь до розряду високоякісних. Устаткування виготовляється із застосуванням технології лазерного зварювання, що забезпечує високу герметичність і не втрачає свою працездатність навіть при зануренні у воду.
  3. Лінійка продуктів якості (ОАР) проходить додатковий контроль якості на етапі виробництва. Особливість цієї лінійки - застосування тензометрического кабелю в поліуретанової ізоляції яскраво-оранжевого кольору. Кабель має жаро- і морозо- стійкими якостями, він менш чутливий до температурних перепадів, ізоляція кабелю не тріскається і має кращу еластичність. У матеріалі ізоляції застосовуються такі домішки, які не дають можливість гризунам пошкодити його. Устаткування під маркою (ОАР) може експлуатуватися навіть в самих екстремальних кліматичних умовах! 
  4. Тензодатчики, які застосовуються для автомобільних і залізничних ваг, мають конструктивні переваги, а також володіють ступенем пило-та волого захисту IP68 і IP69K. У переважній більшості на території України для авто- і жд- ваг використовуються тензодатчики моделі ZSFY та QS виробництва компанії KELI SENSING. 

Бажаємо Вам приємної та довготермінової експлуатації. 

Читать далее →

Спеціальна пропозиція перед початком сезону на ваги автомобільні.

Ярослав Тикайло 25 січень 2019

Спеціальна пропозиція перед початком сезону. Вага автомобільна безфундамента колійного типу АКСІС-30-6 "ФЕРМЕР" за 148000грн. та  АКСІС-30-7 "ФЕРМЕР" за 172000грн. Тільки до 30.04.2019р!.

Читать далее →

Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи для ваг типу BDU

Ярослав Тикайло 09 серпень 2018

З приємністю повідомляємо, що ваги серії BDU отримали позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи і допущені у використання у різних галузях промисловості та сільського господарства та медичних закладах.

Читать далее →

НОВИНКА!!! Вага в касовий бокс виробництва заводу вагового обладнання Ваги Аксіс Україна

Ярослав Тикайло 25 червень 2018

НОВИНКА!!! Вага в касовий бокс виробництва заводу вагового обладнання Ваги Аксіс Україна. Спеціально сконструйована вага для монтажу в касові бокси. Легкість монтажу, відсутність пластмасових деталей в корпусі платформи ваги та спеціальні обмежувачі навантаження забезпечують тривалу інтенсивну експлуатацію.Розмір платформи 250x350мм. Витривала, функціональна, інтегрована до касового бокса та комп'ютера (RS232C) фасовочна вага платформа якої виготовлена з міцної харчової нержавіючої сталі робить її надзвичайно потрібною для супермаркетів самообслуговування різних видів та розмірів.

Вага складається: з корпуса (з елементами захисту від перенавантаження), приймальної платформи (полірована нержавійка), кронштейна , 4 ніжок, одного високоякісного тензометричного датчика сили та вагопроцесора АКСІС-02 з вбудованим акумулятором. Режими: тарування по всьому діапазону, автонуля, перемикання одиниць виміру кг / фунт; Функція зважування тварин; Вихід RS-232C (базово). Автономне живлення.

Читать далее →