НОВИНКА!!! Вага в касовий бокс виробництва заводу вагового обладнання Ваги Аксіс Україна

НОВИНКА!!! Вага в касовий бокс виробництва заводу вагового обладнання Ваги Аксіс Україна. Спеціально сконструйована вага для монтажу в касові бокси. Легкість монтажу, відсутність пластмасових деталей в корпусі платформи ваги та спеціальні обмежувачі навантаження забезпечують тривалу інтенсивну експлуатацію.Розмір платформи 250x350мм. Витривала, функціональна, інтегрована до касового бокса та комп'ютера (RS232C) фасовочна вага платформа якої виготовлена з міцної харчової нержавіючої сталі робить її надзвичайно потрібною для супермаркетів самообслуговування різних видів та розмірів.

Вага складається: з корпуса (з елементами захисту від перенавантаження), приймальної платформи (полірована нержавійка), кронштейна , 4 ніжок, одного високоякісного тензометричного датчика сили та вагопроцесора АКСІС-02 з вбудованим акумулятором. Режими: тарування по всьому діапазону, автонуля, перемикання одиниць виміру кг / фунт; Функція зважування тварин; Вихід RS-232C (базово). Автономне живлення.

Читать далее →

Новинка! Нова лінія автомобільних ваг

Новинка! Нова лінія автомобільних ваг АКСІС 60-18 КБ за 247000 грн. з ПДВ

Читать далее →

Сертифікат перевірки типу "Ваги для статичного зважування электронні BDU.."

Ваги Аксіс Україна отримала сертифікат перевірки типу "Ваги для статичного зважування электронні BDU" міжнародного зразка.


Читать далее →

Новинка!!! Вага на вилковий навантажувач.

Вага на вилковий навантажувач серії 4BDU…ВН використовується для оперативного зважування вантажу розташованого на вилах гідравлічного навантажувача. Електронна вага для вилкового навантажувач легко та швидко монтується та дозволяє проводити зважування в процесі обробки вантажу, за рахунок чого досягається економія робочого часу та зростає ефективність навантажувача (виключається необхідність зважувати вантаж на стаціонарних вагах). При бажанні її можна швидко перенести та встановити на інший навантажувач.

Зв'язок між ваговимірювальним модулем АКСІС-01-F і контролером здійснюється по радіоканалу (бездротова передача 2,4 Г ), що підвищує надійність роботи обладнання і дозволяє встановити контролер в зручному для оператора місці кабіни навантажувача. Час безперервної роботи від автономного живлення - 20год (опціонально може бути збільшений до 200 год.). Ціна вказана за доопрацювання.

Читать далее →