ВАГИ Аксіс УКРАЇНА - інтернет-магазин ваг, торгового, холодильного, технологічного, банківського обладнання, касові апарати. Каталог, фотографії, ціни.

ПРО КОМПАНІЮ

Ваги АКСІС Україна – виробник серійного високоякісного вагового обладнання. 


Ваги автомобільні, низькопрофільні (платформні), наїзні, ваги палетні, рейкові, товарні, монорейкові, ваги для зважування худоби та свиней, вага-візок гідравлічний, конвеєрні, бункерні ваги, для зважування літаків, дозатори... - виготовляються з використанням передових технології на заводі вагового обладнання, де площа виробничих потужностей становить 2500м². 


Продукції нашого виробництва присвоєно Знак Якості "Вища Проба". 


Весь модельний ряд ваг внесений в Державний реєстр засобів вимірювальної техніки. 


Більше про компанію

Переглянути всі
  • Придбання РРО

    Якщо по роду Вашої діяльності вам потрібно придбати касовий апарат, - дана стаття буде корисною для вас. Для придбання Реєстратора Розрахункових Операцій краще звернутись до...>>>

  • Критерії вибору реєстратора розрахункових операцій.

    Нещодавні зміни в законодавстві, які були введені в дію 1 січня 2017 р. розширюють коло суб'єктів господарювання, котрим доведеться застосовувати касові апарати. Це стосується СГ, котрі до...>>>

Переглянути всі
Авто весы Большегрузные весы Где купить кассовый аппарат? Веса для животных
Інтернет магазин ваг, завод вагового обладнання Ваги АКСІС Україна
У Вас є необхідність купити дешевше вагове обладнання, безпосередньо від виробника, без переплат в інтернет магазині? Можливо, Ви відкриваєте супермаркет, магазин, ресторан ..., готель, бутик або просто торгову точку ми підійдемо до цього питання комплексно, щоб забезпечити Ваше заклад всім необхідним. Найбільший інтернет - магазин Ваги АКСІС Україна надає Вам найбільший вибір: ваги електронні, торгове, холодильне, технологічне обладнання і звичайно касові апарати. Фотографії, відео огляди, чат, відгуки покупців і звичайно наші консультанти допоможуть Вам у прийнятті правильного рішення. Вам не треба «збирати» обладнання, витратні матеріали та комплектуючі до ваги по різних магазинах - все можна купити в нашому інтернет-магазині ваг. Ми відправимо товар через кур'єрську службу в будь-яку точку України вже на наступний день і через день - два він буде вже у Вас, а оплатити його можна будь-яким зручним для Вас способом. Детальну інформацію про продукцію магазину «Ваги АКСІС Україна» з фото ви знайдете на нашому сайті http://axis-ua.com/. На всі питання з задоволенням дадуть відповідь наші консультанти.